Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Poduszki do odpowiedniej pozycji

Poduszki profilowane: Moontex Grigio Termico Cervical, Moontex Azzurro Lavenda Cervical, Moontex Air-Special, Moontex Air-Cervical, Moontex Cervical, Astor. Poduszki do odpowiedniej pozycji. Poduszka profilowana ma bardzo wiele zalet. Zapewnia dobry sen, optymalna i wygodną pozycję i ma właściwości zdrowotne. Zamów swoją w naszym sklepie!

Jakość snu nie zależy jedynie od rodzaju łóżka i materaca, ale również od poduszki, która jest jednym z najważniejszych elementów w naszej sypialni. Jeżeli poduszka nie będzie stanowiła odpowiedniego podparcia dla naszego kręgosłupa, korzystanie nawet z najdroższego i najwygodniejszego materaca nie zapewni nam komfortu podczas wypoczynku.

Poduszki profilowane sklep

Przed zakupem odpowiedniej dla nas poduszki warto jednak zastanowić się nad swoimi indywidualnymi potrzebami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę  poduszek profilowanych, dostosowujących się do kształtu głowy i ciała. Są to:  Moontex Grigio Termico Cervical, Moontex Azzurro Lavenda Cervical, Moontex Air-Special, Moontex Air-Cervical, Moontex Cervical, Astor. Mają one bardzo wiele zalet. Zapewniają dobry sen, optymalną i wygodną pozycję i posiadają właściwości zdrowotne. Są idealne pod głowę dla osób ceniących sobie komfort snu, można je uformować według własnych preferencji i potrzeb. Zapewniają spokojny, idealny odpoczynek osobom mającym problemy z alergią i innymi dolegliwościami skóry. Wysokiej jakości materiał zapewnia 100% bezpieczeństwa. Poduszka jest wynikiem wieloletnich badań i rozwijania technik produkcji pianek. Jej wnętrze jest wypełnione wkładką z pianki. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca.Oferujemy Państwu nie tylko różnorodność modeli i rozmiarów, ale także barw. Wybierając dla siebie lub swoich bliskich idealną poduszkę, nie warto oszczędzać i bagatelizować swoich potrzeb. Warto przestudiować katalog z poszczególnymi opisami, a po zakupie przetestować czy spełnia nasze wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Poduszki profilowane – właściwości zdrowotne

Coraz więcej osób cierpi na silne bóle szyi i karku oraz różnego rodzaju choroby kręgosłupa. Wynika to często z nieodpowiedniej pozycji ciała, siedzącego trybu życia i życia w nieustannym stresie. W walce z dolegliwościami niezwykle pomocne, a wręcz zbawienne są poduszki profilowane. Przede wszystkim dopasowują się do kształtu głowy i krzywizny kręgosłupa, dzięki czemu wyraźnie zmniejsza się napięcie mięśni szyi i pleców, a także dochodzi do redukcji bólu. Poduszki profilowane (ortopedyczne)  wspomagają zdrowy rozwój układu kostnego dzieci, zaś wszystkim użytkownikom dostarczają zdrowego i pełnego wypoczynku. Różnica zauważalna jest już następnego dnia od pierwszego użycia poduszki. Stosowane są profilaktycznie w zapobieganiu chorobom kręgosłupa szyjnego. Ich skuteczność poświadcza wiele osób nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Poduszki profilowane mają symetrycznie ukształtowaną powierzchnię, która pozwala na swobodne i naturalne ułożenie ciała. Ponadto często zawierają wyjmowane gąbeczki, dzięki czemu można regulować twardość i wysokość poduszki do szerokości obręczy barku. To pozwala dostosowywać produkt do własnych potrzeb i zredukować ból mięśni do minimum Warto zaznaczyć, że właściwie dostosowane poduszki profilowane podpierają naturalną krzywiznę kręgosłupa i zapewniają mu swobodę i komfort. Dzięki temu mięśnie i kręgi szyjne odciążają się i redukują się dolegliwości bólowe i dyskomfort. 

Poduszki profilowane w sklepie I love Materace

Poduszki profilowane w sklepie I Love Materace zostały wyselekcjonowane z ogromną starannością, tak, by oferowany asortyment był najwyższej jakości i  spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy produkty najlepszych producentów na rynku, stawiając  na zdrowy sen, komfort i wypoczynek! Sięgnij po nasze poduszki i zapomnij o bólu! Zapraszamy do składania zamówień!