Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Poduszki do odpowiedniej pozycji

Wysokiej jakości poduszki profilowane: Moontex Grigio Termico Cervical, Moontex Azzurro Lavenda Cervical, Moontex Air-Special, Moontex Air-Cervical, Moontex Cervical, Astor. Poduszki do odpowiedniej pozycji. Poduszka profilowana ma bardzo wiele zalet. Zapewnia dobry sen, optymalna i wygodną pozycję i ma właściwości zdrowotne. Zamów swoją w naszym sklepie!

Jakość snu nie zależy jedynie od rodzaju łóżka i materaca, ale również od poduszki, która jest jednym z najważniejszych elementów w naszej sypialni. Jeżeli poduszka nie będzie stanowiła odpowiedniego podparcia dla naszego kręgosłupa, korzystanie nawet z najdroższego i najwygodniejszego materaca nie zapewni nam komfortu podczas wypoczynku.

Poduszki profilowane sklep

Przed zakupem odpowiedniej dla nas poduszki warto jednak zastanowić się nad swoimi indywidualnymi potrzebami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę  poduszek profilowanych, dostosowujących się do kształtu głowy i ciała. Są to:  Moontex Grigio Termico Cervical, Moontex Azzurro Lavenda Cervical, Moontex Air-Special, Moontex Air-Cervical, Moontex Cervical, Astor. Mają one bardzo wiele zalet. Ortopedyczne poduszki zapewniają dobry sen, optymalną i wygodną pozycję i posiadają właściwości zdrowotne. Są idealne pod głowę dla osób ceniących sobie komfort snu, można je uformować według własnych preferencji i potrzeb. Zapewniają spokojny, idealny odpoczynek osobom mającym problemy z alergią i innymi dolegliwościami skóry. Wysokiej jakości materiał zapewnia 100% bezpieczeństwa. Poduszka jest wynikiem wieloletnich badań i rozwijania technik produkcji pianek. Jej wnętrze jest wypełnione wkładką z pianki. Wybór wysokości wałka jest uzależniony od budowy ciała, pozycji w jakiej śpimy i twardości materaca.Oferujemy Państwu nie tylko różnorodność modeli i rozmiarów, ale także barw. Wybierając dla siebie lub swoich bliskich idealną poduszkę, nie warto oszczędzać i bagatelizować swoich potrzeb. Warto przestudiować katalog z poszczególnymi opisami, a po zakupie przetestować czy spełnia nasze wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Poduszki profilowane – właściwości zdrowotne

Coraz więcej osób cierpi na silne bóle szyi i karku oraz różnego rodzaju choroby kręgosłupa. Wynika to często z nieodpowiedniej pozycji ciała, siedzącego trybu życia i życia w nieustannym stresie. W walce z dolegliwościami niezwykle pomocne, a wręcz zbawienne są poduszki profilowane. Przede wszystkim dopasowują się do kształtu głowy i krzywizny kręgosłupa, dzięki czemu wyraźnie zmniejsza się napięcie mięśni szyi i pleców, a także dochodzi do redukcji bólu. Poduszki profilowane (ortopedyczne)  wspomagają zdrowy rozwój układu kostnego dzieci, zaś wszystkim użytkownikom dostarczają zdrowego i pełnego wypoczynku. Różnica zauważalna jest już następnego dnia od pierwszego użycia poduszki. Stosowane są profilaktycznie w zapobieganiu chorobom kręgosłupa szyjnego. Ich skuteczność poświadcza wiele osób nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Poduszki profilowane mają symetrycznie ukształtowaną powierzchnię, która pozwala na swobodne i naturalne ułożenie ciała. Ponadto często zawierają wyjmowane gąbeczki, dzięki czemu można regulować twardość i wysokość poduszki do szerokości obręczy barku. To pozwala dostosowywać produkt do własnych potrzeb i zredukować ból mięśni do minimum Warto zaznaczyć, że właściwie dostosowane poduszki profilowane podpierają naturalną krzywiznę kręgosłupa i zapewniają mu swobodę i komfort. Dzięki temu mięśnie i kręgi szyjne odciążają się i redukują się dolegliwości bólowe i dyskomfort.

Jak wybrać najlepszą poduszkę profilowaną?

Przed zakupem poduszki profilowanej warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Jedną z najważniejszych kwestii jest najczęściej wybierana przez użytkownika pozycja spania. Jeśli dana osoba lubi odpoczywać na boku, najlepszym rozwiązaniem  są niższe modele. Wyższe natomiast można polecić ludziom, którzy spędzają większą część nocy, leżąc na plecach.
Istotną rolę przy nabywaniu poduszek ortopedycznych odgrywają również: budowa ciała używcy oraz poziom twardości materaca. Niskie artykuły najlepiej sprawdzają się w przypadku mężczyzn i kobiet o drobniejszej posturze śpiących na miękkim podłożu. Z kolei dla postawnych, dobrze zbudowanych osób korzystających z twardych łóżek idealnym rozwiązaniem są wysokie modele poduszek piankowych.
Przy podejmowaniu decyzji warto też sprawdzić, czym zostały wypełnione dane wyroby. Zwykle w procesie produkcyjnym ortopedycznych podgłówków używa się lateksu albo specjalnego materiału wysokoelastycznego bądź termoelastycznego.

Poduszki profilowane w sklepie I love Materace

Różnego rodzaju poduszki profilowane w sklepie I Love Materace zostały wyselekcjonowane z ogromną starannością, tak, by oferowany asortyment był najwyższej jakości i  spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy produkty najlepszych producentów na rynku, stawiając  na zdrowy sen, komfort i wypoczynek! Sięgnij po nasze poduszki piankowe i zapomnij o bólu! Zapraszamy do składania zamówień!