Wyświetlanie 1–12 z 27 wyników

Łóżka kontynentalne sklep internetowy

Sypialnia jest bardzo ważnym miejscem w domu. To tutaj odpoczywamy i regenerujemy siły, dlatego komfort jest podstawową cechą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę podczas urządzania jej.  Podstawowym i najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko. Aby zapewnić nam wygodę i dobry sen, powinno być wykonane z jak najlepszych, trwałych materiałów. Biorąc pod uwagę wielkość pokoju, a także wiek użytkownika, łóżka mogą mieć różne rozmiary i poziom twardości.

W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć łóżka kontynentalne. Stanowią one świetne rozwiązanie dla eleganckich wnętrz zarówno prywatnych mieszkać jak też hoteli. Tworzą one podtyp łóżek tapicerowanych o zmienionej strukturze. Składają się z dolnej skrzyni wykonanej z drewna oraz dopasowanego do niej materaca. Cechą charakterystyczną skrzyni jest to, iż jest ona wypełniona sprężynami bonnelowymi. Taki rodzaj sprężyn stanowi gwarancję wysokiej jakości i elastyczności powierzchni. Polega ona na tym, że w trakcie nacisku ciała na sprężyny, rozkładają się równomiernie na powierzchni całego materaca.

Łóżka kontynentalne są tapicerowane, dzięki czemu tworzy się wspaniale prezentujący się mebel, który można dopasować do innych elementów wystroju, według indywidualnych potrzeb.

O ich niezwykłości świadczą innowacyjne rozwiązania takie jak pikowania, obszycia i inne wykończenia. Różnorodność barw sprawia, że każdy będzie mógł znaleźć dla siebie łóżko idealnie pasujące do wystroju swojego pomieszczenia. Posiadamy uniwersalne wzory, które sprawdzą się w każdej sypialni.

Charakteryzują się one nowoczesnym designem, ale również idealnie będą pasować do tradycyjnych i klasycznych wnętrz. Ich innowacyjne rozwiązania sprawiają, że są one niezwykle komfortowe oraz zapewniają pełną wygodę podczas odpoczynku. Ponadto nadają pomieszczeniu klasycznego i szykownego wyglądu.

Jeśli planujesz zakup łóżka, a nie masz konkretnego pomysłu, zapoznaj się z naszą ofertą. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.