Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Poduszki sklep

Jakość snu nie zależy jedynie od rodzaju łóżka i materaca, ale również od poduszki, która jest jednym z najważniejszych elementów w naszej sypialni. Jeżeli poduszka nie będzie stanowiła odpowiedniego podparcia dla naszego kręgosłupa, korzystanie nawet z najdroższego i najwygodniejszego materaca nie zapewni nam komfortu podczas wypoczynku.Obok funkcji praktycznej, poduszka pełni również funkcję estetyczną, ozdabiając nasze wnętrza. Przed jej zakupem warto jednak zastanowić się nad swoimi indywidualnymi potrzebami.

Poduszka Monntex Air-Relaks, Moore

Sklep internetowy z poduszkami ilovematerace.pl, poduszki profilowane
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroką gamę  poduszek zarówno klasycznych o uniwersalnym kroju, jak też profilowanych, dostosowujących się do kształtu głowy i ciała. Poduszki profilowane to:

  • Moontex Grigio Termico Cervical,
  • Moontex Azzurro Lavenda Cervical,
  • Moontex Air-Special,
  • Moontex Air-Cervical,
  • Moontex Cervical,
  • Astor.

Mają one bardzo wiele zalet. Zapewniają dobry sen, optymalną i wygodną pozycję i posiadają właściwości zdrowotne. Są idealne pod głowę dla osób ceniących sobie komfort snu, można je uformować według własnych preferencji i potrzeb. Zapewniają spokojny, idealny sen dla osób mających problemy z alergią i innymi dolegliwościami skóry. Wysokiej jakości materiał zapewnia 100% bezpieczeństwa. Poduszki klasyczne są wynikiem wieloletnich badań i rozwijania technik produkcji pianek. Wnętrze poduszki jest wypełnione wkładką z pianki wysokiej jakości.

Poduszki Perdormire i Mollyflex

Oferujemy Państwu nie tylko różnorodność modeli i rozmiarów, ale także barw. Wybierając dla siebie lub swoich bliskich idealną poduszkę, nie warto oszczędzać i bagatelizować swoich potrzeb. Warto przestudiować katalog z poszczególnymi opisami, a po zakupie przetestować czy spełnia nasze wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Poduszki – co warto jeszcze o nich wiedzieć?

Podstawową funkcją poduszki jest zapewnienie odpowiedniego, miękkiego podparcia dla głowy i kręgosłupa. Jest to bowiem główny element posłania, w trakcie snu, który pozwala organizmowi zregenerować się i podtrzymuje funkcje życiowe. Zazwyczaj poduszkę kładziemy na łóżku lub stosujemy jako podparcie/izolację dla ciała na kanapie lub krześle. Poduszka jest wyposażona w miękkie wypełnienie wykonane z wielu różnych materiałów, tj. gąbka, pióra, syntetyczne wypełnienie. Osobom, które zmagają się z bólem szyi i dyskomfortem podczas snu polecane są poduszki piankowe. Są one zaopatrzone w wysokiej jakości piankę, która dostosowuje się do anatomicznej budowy każdego użytkownika, a dzięki niezwykłej plastyczności może rozłożyć nacisk ciała równomiernie. Ten rodzaj poduszek sprawdzi się również idealnie dla osób, które cierpią na zwyrodnienia, a także zmagają się z alergią.

Drugim rodzajem wartościowych poduszek są poduszki klasyczne, które są bardzo wygodne, miękkie i wypełnione puchem. Pomimo powszechnie panującej opinii nie doprowadzają one do przegrzania głowy. Wręcz przeciwnie są przewiewne i gwarantują właściwą wymianę powietrza. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań poduszki te mogą być również użytkowana przez alergików. Bowiem znajdujący się wewnątrz puch poddawany jest wielu różnym procesom, które usuwają wszelkie zapachy i zanieczyszczenia. Częstokroć wykorzystywane są w produkcji antybakteryjne specjalne poszewki.

Wybór odpowiedniej poduszki powinien być uzależniony od osobistych potrzeb związanych ze stanem zdrowia i poczuciem komfortu i oczekiwań. Warto być świadomym, że ból szyi lub karku może być spowodowany właśnie źle dobraną poduszką. Najlepiej sięgnąć po poduszkę ortopedyczną, która pomoże w walce z nim i zapewni najwyższy poziom komfortu.