Wyświetlanie 1–12 z 38 wyników

Admiral Bio-ex Exclusive

2122,00 4713,00 

Amerika

1907,00 4240,00 

Breva

2989,00 5089,00 

Cha-Cha

1047,20 1831,20 

Fandango

939,00 1699,00 

Flamenco

1383,20 2527,20 

Freshflow Mistral

3064,00 5973,00 

Gejzer

1599,00 2689,00 

Hybrid Oxygen

2388,00 5309,00 

Komodor Bio-ex

1367,00 3039,00 

Lambada

1703,20 3087,20 

Lunar

1133,00 2028,00 

Sklep z materacami sprężynowymi, kieszeniowymi

Funkcjonalne i wygodne w użytku materace sprężynowe to innowacyjna technologia, zapewniająca niezwykłą wszechstronność i wielofunkcyjność. Stanowią unowocześnienie dawnych materacy sprężynowych. Zostały ulepszone ze względu na  zmieniające się potrzeby konsumentów, którzy są coraz bardziej wymagający. To, czym różni się dawny model materaca od nowego jest umieszczenie każdej ze sprężyn w osobnej kieszeni. Nadaje to efektu punktowej elastyczności materaca i wpływa na lepsze dostosowanie się go do kształtu ciała. Zaletą materacy jest to, że sprężyny nie oddziałują na siebie, a w dużo większym stopniu dostosowują się do kształtu naszego ciała. Takie rozwiązanie zapewnia dużo większy komfort i odpoczynek zmęczonym mięśniom. Ponadto zwiększa ich trwałość oraz wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Materace kieszeniowe są dostępne w wielu wersjach, w zależności od stopnia twardości.W ich procesie produkcyjnym stosuje się różne rodzaje pianek umieszczonych zarówno w centralnej części artykułu, jak i po jego bokach. Takie wyroby odznaczają się trwałością oraz odpornością na zniszczenie, a także odkształcenia. Dodatkowo zapewniają ciału optymalny poziom wentylacji. Powierzchnię materacy sprężynowych można relatywnie łatwo wyczyścić. Artykuły te nadają się do prania w pralce automatycznej w temperaturze do 60 stopni C.

Dzięki temu można idealnie dostosować je do własnych potrzeb i oczekiwań.Artykuły oferowane klientom z Kielc i innych miejscowości zawierają one różne rodzaje sprężyn takie jak: bonelowe, sprężyny kieszonkowe (ich druga nazwa to sprężyny kieszeniowe) oraz sprężyny multipocket, które posiadają dwa razy większą gęstość sprężyn niż podstawowe kieszonkowce. Plusami materaców tego typu są: efekt punktowej elastyczności, dobre dopasowanie do kręgosłupa, pozycji i kształtu ciała, wysoka jakość i trwałość materacy, duża gama różnych stref twardości materacy.

W ofercie naszego sklepu znajduje się cała gama różnych modeli materacy kieszonkowych. Z uwagi na potrzeby naszych klientów z ogromną starannością dobieramy modele najwyższej jakości. Po zakupieniu materaca należy pamiętać, że odzyskuje on swój pełny kształt i komfort po upływie kilkudziesięciu godzin, a także Twoje ciało potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do nowego podłoża. Na pewno każdy i każda z Was, niezależnie od wieku i stanu zdrowia znajdzie tu coś dla siebie.

Materace sprężynowe co warto wiedzieć?

Zgodnie ze statystykami ponad połowa Polaków boryka się z problemem zaburzeń snu. Często szukają oni przyczyny w niezdrowym stylu życia, czy też nadmiernym stresie, natomiast bagatelizują wpływ materaca na jakość odpoczynku. W rzeczywistości źle dobrany materac sprężynowy może być jedną z głównych przyczyn niewysypiania się, czy też problemów ze zdrowiem takich, jak np. chroniczne bóle kręgosłupa (szczególnie w odcinku lędźwiowym i szyjnym), częste i nawracające migreny, problemy z krążeniem, uczucie łamania w kościach, nasilające się objawy alergiczne, wady postawy, zaburzenia oddechu i wiele innych. Aby sen był głęboki, komfortowy, a przede wszystkim zdrowy należy zadbać o właściwie dobrany materac.

Jednymi z najzdrowszych i najwygodniejszych materacy, polecanych przez fizjoterapeutów są modele sprężynowe. Są one wypełnione specjalnymi sprężynami, które swoim kształtem przypominają klepsydrę. Przede wszystkim należy podkreślić wartość materaców sprężynowych kieszeniowych, gdzie każda ze sprężyn funkcjonuje odrębnie, gdyż umieszczona została w osobnej kieszeni materiałowej, czasami dodatkowo wypełnionej pianką wysoko elastyczną. Sprężyny w materacach sprężynowych są bardzo drobno i gęsto rozmieszczone, co wpływa na wysoki komfort w użytkowaniu. Artykuły sprężynowe kieszeniowe mają zróżnicowane strefy twardości, co oznacza, że idealnie dopasowują się do budowy ciała, a także odkształcają się zgodnie z siłą nacisku. Ponadto są dostępne w szerokiej skali twardości. W wyborze odpowiedniego stopnia twardości należy kierować się indywidulanymi potrzebami i oczekiwaniami.

Warto zwracać uwagę również na punkty podparcia w materacu, które mają ogromny wpływ na zapewnienie komfortu użytkownikowi. Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę jest certyfikat jakości. Wskazuje on na wysokie wyniki w testach oceniających ergonomię, higienę i trwałość.