Wpłacenie całej należności za jednym razem jest dla Ciebie problematyczne? Na szczęście nie musisz rezygnować z transakcji. Oferujemy bowiem materace na raty – w kilku formach do wyboru. Zakupu ratalnego można dokonać zarówno w sieci, jak i stacjonarnie – w naszych salonach. Dla transakcji realizowanych online bezpieczeństwo płatności zapewnione jest przez system Tpay. Przy zakupie powyżej 300 zł można również skorzystać z rat w Credit Agricole.

Zakup stacjonarny/przez internet

Warto wiedzieć, iż materac da się nabyć w taki sposób w trakcie zaledwie jednej wizyty. Wystarczy odwiedzić salon firmowy w Kielcach, Częstochowie albo Skierniewicach. Na miejscu pracownik jasno wytłumaczy całą procedurę, po czym od razu będzie można przejść do formalności. To wygodne, szybkie i ułatwiające życie rozwiązanie. Wszelkie zasady, na jakich odbywa się zakup na raty, są przejrzyste. Dzięki temu klient wie, jak wygląda spłacanie w kolejnych miesiącach i ma gwarancję, że wszystko przebiega z poszanowaniem jego praw.

Chcesz kupić materac na raty? Nic prostszego! Możesz to zrobić na kilka sposobów.

Raty Credit Agricole

Dostępne w naszym salonie w Częstochowie, Kielcach oraz Skierniewicach

W naszym salonie stacjonarnym proponujemy klientom raty z banku Credit Agricole. Jasne i klarowne zasady pożyczki, częste promocje, indywidualne podejście do klienta, wszelkie formalności można załatwić podczas jednej wizyty.

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail,
    a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

TOMART DESIGN Mariusz Kurdyś oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.