Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kołdry syntetyczne Kielce, Skierniewice, Piotrków Trybunalski

W ostatnim czasie ogromną popularnością wśród klientów cieszą się kołdry syntetyczne, inaczej nazywane kołdrami silikonowymi. Jest to specjalny rodzaj kołder wykonanych z materiałów i włókien silikonowych, bądź też poliamidowych, które nie występują naturalnie w przyrodzie, a są skutkiem przetwarzania polimerów w procesach chemicznych.

Wykonywane są z cienkich włókien o stopniu izolacji cieplnej, która jest taka sama, jak w przypadku kołder wykonanych z materiałów naturalnych, a nawet z puchu i pierza. Kołdry syntetyczne mają wiele zalet! Przede wszystkim są bardzo wytrzymałe – zarówno ich poszycie, jak i wypełnienie. Kolejną zaletą kołder z materiałów syntetycznych jest ich niski koszt produkcji i zakupu, wysoki komfort w trakcie użytkowania, między innymi możliwość prania w pralce w wysokiej temperaturze i suszenia w suszarce bębnowej bez obawy, że kołdra zniszczy się i straci swoje cenne właściwości. Inną bardzo istotną zaletą przede wszystkim dla osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami są właściwości antyalergiczne, czyli brak alergenów w surowcach zastosowanych przy produkcji.

Kołdry, które oferujemy w I love materace cechują się wyjątkową miękkością, puszystością, sprężystością, wysoką higieną i komfortem w trakcie wypoczynku. Dzięki temu są doskonałe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Idealnie sprawdzają się w hotelach, pensjonatach i apartamentach. W ofercie sklepu I love materace można znaleźć takie modele kołder syntetycznych jak: kołdra Paradies Basic, czy też kołdra Paradies Cotton. Są one gwarancją wysokiej trwałości, dzięki czemu posłużą na wiele lat i nie utracą swojego wyglądu i właściwości.

Pokryte są specjalnymi materiałami, które gwarantują doskonały wygląd i najwyższy poziom komfortu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom snu i zdrowego wypoczynku.