Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kołdry puchowe są wybierane przez szerokie grono odbiorców. Trzeba przyznać, że śpi się pod nimi zupełnie inaczej, niż pod ich innymi odpowiednikami. Niektórym to bardzo odpowiada, a inni preferują innego rodzaju kołdry. Wersje puchowe kołder są bardzo przyjemne w użytkowaniu oraz zapewniają świetną izolację cieplną, więc to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią utrzymywać niższą temperaturę w sypialni. Kołdry puchowe mogą mieć wypełnienie naturalne lub syntetyczne.

Naturalnym są oczywiście puch – na przykład gęsi, a sztuczne opierają się o nowoczesne tkaniny, które mają świetne właściwości – są miękkie, delikatne i lekkie, a także zapewniają doskonałą izolację cieplną. Zarówno naturalne, jak i syntetyczne wypełnienie zapewniają odpowiednie warunki przepływu powietrza oraz odprowadzania wilgoci. Dobrej klasy kołdra puchowa charakteryzuje się tym, że jest lekka i puszysta, a sen pod nią wyjątkowo komfortowy.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli kołder puchowych, ale jednak warto decydować się na produkty od znanych producentów – są droższe, ale zapewniają nieporównywalnie lepsze warunki snu, są wytrzymalsze i nie niszczą się w trakcie prania.