Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kołdry naturalne sklep internetowy

Kołdry naturalne to jedne z najczęściej wybieranych rodzajów kołder. Są wypełnione naturalnym pierzem lub puchem, który gwarantuje wysoki komfort, optymalną temperaturę ciała oraz właściwą izolację podczas snu. Kołdry puchowe idealnie sprawdzają się zimą – zapewniają ciepło, wysoki poziom komfortu, sprężystość i doskonałą izolację przed chłodem, a także latem – gwarantują optymalną temperaturę ciała i nie przegrzewają go. Nazwa „kołdry naturalne” nie jest przypadkowa, gdyż wykonywane są one w całości z materiałów i surowców pochodzenia organicznego (naturalnego). Kołdry naturalne obejmują wszystkie kołdry z zastosowaniem poszycia z czystej i naturalnej stuprocentowej bawełny lub bawełny organicznej oraz bawełny z wypełnieniem pochodzenia naturalnego z takich surowców jak: puch, kacze pierze, gęsie pierze, bawełna, włókna kukurydzy, włókna bambusa, a także włókna jedwabiu i wełny.

Kołdry naturalne są niezwykle ekologiczne, nie zawierają domieszek syntetycznych i są idealnym wyborem na każdą porę roku! Podczas użytkowania tego rodzaju kołder, skóra oddycha i nie poci się w nocy. Dodatkowo samo poszycie kołdry dokładnie odprowadza wilgoć na zewnątrz i gwarantuje 100% higieny w trakcie snu. W sklepie I love materace znajdziesz naturalne kołdry w różnych rozmiarach i o różnych właściwościach, dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy takie kołdry jak: kołdra Paradies Seide Satin, kołdra Paradies Cotton Summernight. Są to produkty znakomitego producenta – Paradies, które idealnie sprawdzają się na wszystkie pory roku.

Charakteryzują się niezwykłą lekkością, puszystym wypełnieniem umożliwiającym cyrkulację powietrza. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i do składania zamówień.