Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Materace

Aktywne filtry

Materace sklep internetowy

Sypialnia stanowi bardzo ważne miejsce w domu. To tutaj odpoczywamy i regenerujemy siły, dlatego komfort jest podstawową cechą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę podczas jej aranżacji. Podstawowym i najważniejszym elementem w sypialni obok łóżka jest materac. Aby zapewnić nam wygodę i komfort podczas wypoczynku, powinien być on wykonany z jak najlepszego materiału. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć szeroką gamę różnych materacy. Są to: materace przeznaczone dla dzieci, hybrydowe, piankowe lub sprężynowe. Z uwagi na potrzeby naszych klientów z ogromną starannością dobieramy modele najwyższej jakości. Produkty są zdrowe dla Twojego kręgosłupa, wygodne i komfortowe w użytkowaniu oraz produkowane z najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy różną ich wielkością, poziomem twardości i kolorystyką. Materace mogą być wykonane z różnego materiału. Sprężyny kieszeniowe - pracują cicho, skrupulatnie, są wytrzymałe i odporne na odkształcenia mechaniczne. Każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej kieszonce dzięki czemu mogą one funkcjonować niezależnie. Pianka lateksowa – to kombinacja lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się wspaniale do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie krążenie krwi. Jest materiałem bardzo wytrzymałym ponieważ nie zmienia swoich wymiarów przez wiele lat. Pianki poliuretanowe – wysoko elastyczne, są bardzo wytrzymałe, skierowane są przede wszystkim do produkcji komfortowych materaców. Pianki HR to materiał komórkowy posiadający gładką fakturę i nieregularną budowę.   Każdy z Was znajdzie u nas model, dopasowany do Waszych preferencji i indywidualnych potrzeb. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materacami, które znajdują się na stronie naszego sklepu. Naszym Klientom możemy zagwarantować nie tylko duży wybór, ale również doskonałą jakość obsługi, a także pomoc w doborze materaca.

Materace Tempur - Dlaczego warto jest poprzedzić zakup materaca odpowiednimi przygotowaniami, dokładnym zapoznaniem się z tematem? Przede wszystkim dlatego, że codzienne funkcjonowanie jest znacznie łatwiejsze, kiedy dobrze się wysypiasz. Jeśli tak nie jest, szybko odczujesz tego efekty. Znacznie trudniej będzie Ci np. wykonywać swoje obowiązki w Twoim miejscu pracy. Zmęczony, niewyspany pracownik nie jest w stanie osiągnąć dobrych wyników. Niewyspanie oznacza również zły humor. Twoi bliscy oraz znajomi z pracy będą niestety mogli się o tym przekonać Tego typu problemy z pewnością nie wystąpią, jeśli dokonasz zakupu materaca Tempur. Posiada on liczne zalety, dzięki którym jest często wybieranym produktem przez klientów sklepów z materacami. Produkuje się go z zastosowaniem materiałów wysokiej jakości, przyjaznych dla skóry. Cechuje go również wysoki poziom ergonomii. Na materacu Tempur na pewno odpoczniesz po ciężkim dniu pracy. Co ważne dla alergików- ten materac jest dla nich bezpieczny. Ten model umożliwia również regulację niektórych jego właściwości według indywidualnych upodobań osoby, która go zakupiła. Jest to zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji, jeśli chodzi o materace. Sklep I love materace zdecydowanie poleca zakup tego modelu.  

Materace Materasso - Wśród bogatej oferty sklepu I love materace uwagę zwracają na siebie te produkty, których producentem jest znana w tej branży firma Materasso. Na co możesz liczyć decydując się na zakup materaca tej właśnie marki? Możesz mieć gwarancję tego, że został on wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Produkty te cechują się również różnego rodzaju innowacyjnymi rozwiązaniami, jakie zostały zastosowane podczas ich projektowania. Tak prestiżowa firma dba o to, żeby jak najszybciej wdrażać wszelkie nowinki technologiczne, jakie pojawiają się w tej branży. Na materacu marki Materasso na pewno wygodnie wypoczniesz. Warto podkreślić, że kilka modeli zyskało oficjalne certyfikaty, dzięki którym mogą być one zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa uznawane za produkty medyczne. Nie każda firma produkująca materace może się pochwalić takim osiągnięciem. Ekipa sklepu I love materace zdecydowanie poleca modele noszące logo tej firmy. Są to produkty bezpieczne dla tych osób, które zmagają się z alergią, gwarantują najwyższy poziom wygody każdemu ich nabywcy. 

Materace marek takich jak Tempur i Materasso to część niezwykle szerokiej oferty sklepu I love materace. Zapraszamy na naszą stronę internetową. W razie dodatkowych pytań czekamy na Wasze maile i telefony.