Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Materace piankowe i poduszki PerDormire

Materace Perdormire to jedne z najbardziej ekskluzywnych materaców najwyższej jakości wyprodukowanych we Włoszech. Zostały stworzone przez firmę Materassifico Montalese produkującą 1200 materacy dziennie. Jest to firma rodzinna z ponad 40-letnią tradycją ceniącą produkty w dużej wartości użytkowej we włoskim stylu, docenianym przez miliony klientów na całym świecie. Obecnie spółka jest liderem głównych producentów materacy wykorzystujących przyjazne dla środowiska materiały i procesy recyklingu.

Poduszka ortopedyczna Perdormire

Produkty łączą w sobie elegancki design z właściwościami ortopedycznymi. Wspierają dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, niosąc za sobą pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Produkowane są z innowacyjnych materiałów według nowoczesnej technologii. Niektóre z nich są wytwarzane z naturalnych składników, które wpływają na ich walory higieniczne i ortopedyczne. Materace ekologiczne zapewniają komfort snu oraz zdrowy odpoczynek. Jeżeli cenisz sobie zdrowy i naturalny styl życia, to te materace są właśnie dla Ciebie. Zastosowana przy produkcji innowacyjna technologia Clima Fresh została opracowana z myślą o użytkownikach mających problem z nadmiernym poceniem się w czasie snu. Dzięki specjalnym właściwościom odbijającym włókna srebra Biocell regulują temperaturę ciała, w czasie gdy węgiel szybko rozprasza ładunki elektrostatyczne, które nagromadziły się w czasie dnia.

Wysoka jakość materiałów została potwierdzona certyfikatami oraz kilkuletnią gwarancją. Materace Perdormire zostały podzielone na: Materace z zapamiętującą pianką wodną, materace lateksowe, materace z kieszeniami sprężynowymi, materace ze sprężynami. W ofercie naszego sklepu znajdziecie duży wybór włoskich materaców. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych modeli, aby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.