Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Admiral Bio-ex Exclusive

2122,00 4713,00 

Amerika

1907,00 4240,00 

Antibacterial

1479,00 3285,00 

Aqua Sleep

1874,00 4166,00 

Baby Comfort

369,00 450,00 

Baby dream

428,00 528,00 

Baby ECO

251,00 334,00 

Baby kokos

312,00 363,00 

Baby Natur

535,00 580,00 

Baby Swiss

735,00 797,00 

Back Stretch

2366,00 5258,00 

Beast Lavender

3026,00 6724,00 

Produkty marki Materasso

Materace Materasso

Sypialnia stanowi bardzo ważne miejsce w domu. To tutaj odpoczywamy i regenerujemy siły, dlatego komfort jest podstawową cechą, na którą powinniśmy zwrócić uwagę podczas jej aranżacji. Podstawowym i najważniejszym elementem w sypialni obok łóżka jest komfortowy materac. Aby zapewnić nam wygodę i komfort podczas wypoczynku, powinien być on wykonany z jak najlepszego materiału. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć szeroką gamę różnych materacy firmy Materasso – producenta oferującego produkty, które wykorzystują najnowsze rozwiązania w jakości i nowoczesności stosowanych materiałów, a także nowoczesności technologii produkcji.

Funkcje materaca w sypialni

Odpowiednio dobrane materace zapewniają optymalne warunki ortopedyczne dla ciała człowieka tj. odpowiednią twardość, elastyczność, komfort termiczny, jednocześnie zapewniając odpowiednią higienę użytkowania. Są to w większości materace piankowe. Z uwagi na potrzeby naszych klientów z ogromną starannością dobieramy modele najwyższej jakości. Produkt kieszeniowy dla Twojego kręgosłupa, wygodne i komfortowe w użytkowaniu oraz produkowane z najwyższej jakości materiałów. Dysponujemy różną ich wielkością, poziomem twardości i kolorystyką. Materasso materace mogą być wykonane z różnego materiału. Sprężyny kieszeniowe – pracują cicho, skrupulatnie, są wytrzymałe i odporne na odkształcenia mechaniczne. Każda ze sprężyn jest umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu mogą one funkcjonować niezależnie.

Materace piankowe Materasso

Pianka lateksowa, z której wykonane są materace firmy Materasso – to kombinacja lateksu syntetycznego z naturalnym mleczkiem drzewa kauczukowego. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje się wspaniale do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie krążenie krwi. Jest materiałem bardzo wytrzymałym, ponieważ nie zmienia swoich wymiarów przez wiele lat. Pianki poliuretanowe – wysoko elastyczne, są bardzo wytrzymałe, skierowane są przede wszystkim do produkcji komfortowych materaców. Mamy duży wybór produktów marki Materasso. Jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie u nas model piankowy, dopasowany do Waszych preferencji i indywidualnych potrzeb. Wszystkich serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materacami, które znajdują się na stronie naszego sklepu.

Artykuły marki Materasso stanowią wyjątkowe połączenie walorów estetycznych i użytkowych. Można je nabyć w różnych rozmiarach i kolorach. Piankowe materace kieszeniowe mają ergonomiczny kształt. Dzięki temu zapewniają użytkownikowi optymalne wsparcie ortopedyczne. Wyroby takie dodatkowo odznaczają się sprężystością oraz elastycznością. Idealnie dopasowują się do naturalnych krzywizn ludzkiego ciała. Ich przewiewna powierzchnia zapobiega przegrzaniu i przepoceniu skóry danej osoby w trakcie dziennego i nocnego wypoczynku.

Stelaże Materasso

Co sprawia, że stelaże do materacy Materasso cieszą się tak dużym zainteresowaniem, np. te posiadające rozmiar 90×200? Można odnotować, że na ich zakup często decydują się osoby, których aktualne warunki lokalowe nie pozwalają na wygospodarowanie zbyt dużej przestrzeni, na której ma stanąć łóżko. Stelaż zbudowany jest z drewnianych listew posiadających odpowiednią elastyczność. Jest to niezwykle istotna cecha. Chodzi przecież o to, aby stelaż nie ulegał zbyt łatwo uszkodzeniom. Większość dostępnych na rynku modeli zbudowana jest tak, że zapewnia możliwość montażu nóżek, dzięki którym jest możliwe umieszczenie materaca na takiej wysokości, jaka najbardziej odpowiada osobie korzystającej z niego. Niektóre stelaże nie posiadają opcji regulacji ustawienia, budowa innych jest znacznie bardziej zaawansowana i możliwe jest dowolne zmienianie ustawień. W ten sposób w asortymencie firmy Materasso można ostatecznie znaleźć takie, które zapewnią największą wygodę podczas odpoczynku na materacu. Można tutaj eksperymentować z podnoszeniem w górę fragmentu materaca, aby sprawdzić, czy wtedy leżenie na nim jest bardziej wygodne.

Co daje stelaż w materacach Materasso?

W przypadku produktów Materasso dodatkowa konstrukcja podtrzymująca posłanie pełni ważne funkcje. Stelaż mający rozmiar 90×200 zapewnia materacowi znacznie lepszy poziom wentylacji. Dzięki temu można powiedzieć, że jest to produkt gwarantujący odpowiednio wysoki poziom higieny. Jest to ważne, ponieważ przekłada się bezpośrednio na stan zdrowia użytkownika materaca. Bogatą ofertę stelaży posiada popularny w Polsce sklep noszący nazwę I Love Materace. Wśród nich znajdują się również te mające rozmiar 90×200. Oczywiście dostępne są również inne opcje, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb. Firma Materasso ma w swym asortymencie wiele wysokiej jakości produktów, które zaspokoją oczekiwania wymagających klientów.
Zalety zakupu stelaża z regulacją pasującego do materacy Materasso

Jeśli zdecydujesz się na zakup stelaża bez możliwości regulowania jego ustawienia, powinieneś pomyśleć o kupnie materaca sprężynowego. Właśnie taki model najlepiej pasuje do jego konstrukcji. Jeżeli podjąłeś decyzję o nabyciu stelaża, który można regulować, przejdź od razu do działu z materacami piankowymi Materasso na stronie internetowej sklepu I Love Materace. Właśnie one są zalecane w przypadku dokonania takiego zakupu.

Potrzebujesz pomocy, ponieważ nie jesteś do końca pewien, na jaki produkt się zdecydować?

W naszym sklepie można liczyć na profesjonalną poradę ze strony konsultanta sklepu. Posiada on na tyle dużą wiedzę, że jego odpowiedź na Twoje pytanie na pewno okaże się pomocna. Wejdź na stronę ilovematerace.pl i zapoznaj się z ofertą.