Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktywne filtry

Materace piankowe: Hilding, Materasso, Mollyflex, PerDormire, Sealy, Tempur.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na materace piankowe. Dysponujemy materacami wielu renomowanych producentów: Tempur, materace Hilding, Mollyflex, Materasso, PerDormire. Kupią Państwo u nas materace kieszeniowe, które gwarantują niezwykły komfort snu i zapewniają prawidłowe ułożenie ciała. Jesteśmy pewni, że odnajdą Państwo u nas wypełnienie z pianki o odpowiedniej twardości i materac w idealnym rozmiarze, który w pełni będzie spełniał wszystkie oczekiwania. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej gamy oferowanych modeli. Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas materace piankowe są produkowane z najlepszych materiałów. Sprawdzona konstrukcja gwarantuje długi czas komfortowego użytkowania.

Materace wysoko elastyczne sklep

Materace piankowe to innowacyjna technologia, zapewniająca niezwykłą wszechstronność i wielofunkcyjność. Zostały tak zaprojektowane, aby można je było kłaść bezpośrednio na podłodze lub umieścić na podstawie łóżka. Ten fakt sprawia, że sprawdzą się w codziennym życiu i użytkowaniu, oraz jako łóżko dla gości. Charakteryzują się jednolitą budową i przewiewnością. Materace piankowe przeznaczone są również do umieszczania w łóżku elewacyjnym, gdyż wysokiej jakości pianka sprawia, że materac jest wysoko elastyczny, czym wyróżnia się na tle innych modeli. Materace piankowe są zbudowane z jednego elementu pianki poliuretanowej lub kilku jej warstw. Pianki wysoko elastyczne o strukturze otwartokomórkowej zapewniają cyrkulację powietrza i wentylację, co ma wpływ na trwałość materaca, która wydłuża się. Dodatkowo czystość i higiena zachowana zostaje na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą materacy jest to, iż dostosowują się do kształtu ciała, są dwustronne, wygodne i trwałe. Największym ich plusem jest to, że mają właściwości antyalergiczne i zapewniają świetną izolację termiczną. Co więcej, są dostępne w niskich cenach. Przy wyborze materaca piankowego należy kierować się jego głównym przeznaczeniem, gdyż materace różnią się od siebie. Pianka, która stanowi charakterystyczny element materaców, może być wypełniona wkładem z maty kokosowej, pianki lateksowej, pianki termoelastycznej lub wełny owczej. W ofercie naszego sklepu znajduje się cała gama różnych modeli materacy wysokoelastycznych. Z uwagi na potrzeby naszych klientów z ogromną starannością dobieramy modele najwyższej jakości. Na pewno każdy z Was, niezależnie od wieku i stanu zdrowia znajdzie tu coś dla siebie.Materace piankowe