Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sealy Hybrid Classic

4378,00 8109,00 

Sealy Hybrid Style

3281,00 7231,00 

Sealy Majestic

4927,00 10962,00 

Sealy Prestige

3610,00 7670,00 

Sealy Stellar

4159,00 9864,00 

Nasz internetowy sklep oferuje przeznaczone do łóżek wyposażenie pochodzące od renomowanych firm. Sealy to amerykańska marka, która słynie z produkcji wysokiej jakości materaców i łóżek. Tempur-Pedic, który jest światowym liderem w tej dziedzinie, w 2012 roku przejął firmę Sealy. Doprowadziło to do stworzenia największego przedsiębiorstwa na świecie, zajmującego się produkcją materacy. Aktualnie Sealy jest głównym producentem łóżek i materaców w USA. Główne kolekcje Sealy to: Sealy Hybrid Classic, Sealy Hybrid Style, Sealy kolekcja Posturepedic.

Materace piankowe Sealy Hybrid Style

Nowe materace hybrydowe Sealy Hybrid to połączenie dwóch najlepszych technologii spania – chłodzącego komfortu pianki żelowej z pamięcią. Sealy materace te posiadają głębokie podparcie sprężyn pod spodem, łączą w sobie cechy materaców sprężynowych i piankowych. Pianka żelowa z pamięcią OptiCoolTM to zaawansowany materiał z pamięcią, która pozwala na efektywne usunięcie nadmiaru ciepła.To zwiększa komfort użytkowania wyrobu. Gel CoreSupport Center TM to środkowa część materaca Sealy, która została skonstruowana w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe podparcie dla najcięższych partii naszego ciała i zwiększyć trwałość materaca. ForeverFlexTM to zupełnie nowy materiał o atrakcyjnej i nowoczesnej stylizacji, który wyróżnia się najwyższą w swojej klasie elastycznością, co wpływa na doskonałe dopasowanie się do ciała.

Najlepsze technologie produkcji materacy opracowane przez Sealy po to, by zapewnić wysoki komfort wypoczynku

Prezentowana marka dba o wyposażenie oferowanych materaców w wiele udogodnień. Sealy to synonim trwałości i wygody użytkowania. ApexTM HS Coils to sprężyny kieszeniowe gwarantujące elastyczne podparcie i ograniczające przenoszenie drgań, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania dla całej rodziny. SolidEdgeTM HD System to system wzmacniający krawędzie materaca, pozwalający wygodniej na nim siedzieć, a jednocześnie umożliwiający wygodne i swobodne rozciągnięcie się na łóżku. Są to najważniejsze cechy i zalety materaców hybrydowych Sealy dostępnych w naszym sklepie. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy kilka modeli materaców popularnej amerykańskiej marki, aby każda i każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie. Żelowa pianka, z której wykonano tego typu artykuły, zapewnia komfort ich użytkowania zarówno w trakcie nocnego snu, jak i odpoczynku w ciągu dnia. Wyroby wyposażone w odpowiednio dobrane sprężyny skutecznie podpierają ciało, zmniejszając dolegliwości pleców i kręgosłupa, a także zapobiegając ich powstawaniu.

Materace z naszej oferty sprzedawane są w zestawie z praktycznymi pokrowcami zapinanymi na zamek błyskawiczny. Nakładki takie można z powodzeniem zdjąć i wyprać w pralce.

Jakość i wygoda – to gwarantuje każdy materac Sealy

Każdy materac Sealy jest produktem wysokiej klasy i powstaje na bazie wieloletniego doświadczenia marki. Jakość użytych materiałów pozwala na stworzenie idealnych warunków do odpoczynku. To wyjątkowy asortyment zapewniający doskonały komfort snu. W naszym sklepie można zamówić różne modele przeznaczone dla jednej i dwóch osób. Wszystkie powstały dzięki zaawansowanej technologii. Na stronie dostępne są materace Sealy o różnych rozmiarach oraz wysokościach. Sprawia to, że każdy klient korzystający z naszej oferty może wybrać produkt idealnie dopasowany do wielkości ramy łóżka. Zachęcamy do składania zamówień.