Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Produkty marki Paradies

Każdy miłośnik zdrowego i komfortowego snu doskonale wie, jak bardzo ważny jest, właściwy dobór pościeli. Nie tylko powinna ona zapewniać optymalną temperaturę i być dopasowana do danej pory roku, ale również do własnych, indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Gwarancją wyjątkowego snu i odpoczynku jest pościel od producenta Paradies.

Ma ona niezwykle cenne właściwości, takie jak: termoregulacja, wyjątkowa miękkość, wytrzymałość, gwarancja higieny w trakcie snu, ekologiczność, wygoda. Oferta tej firmy jest bardzo bogata, można znaleźć w niej zarówno kołdry, jak i poduszki o różnych parametrach, właściwościach i rozwiązaniach, które są przeznaczone do snu i innych form wypoczynku, w zależności od pory roku. Szukasz wysokiej jakości pościeli Paradies w atrakcyjnych cenach? Zajrzyj do oferty naszego sklepu i zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Duży wybór atrakcyjnych pościeli marki Paradies

Znajdziesz u nas przede wszystkim takie produkty jak: antyalergiczną, ciepłą całoroczną kołdrę Paradies Basic (35% bawełny i 65% poliesteru), kołdrę Botanic light Paradies (najnowszą i najlepszą kołdrę puchową w ofercie, 95% Micro Tencel+5% i jedwab naturalny), antyalergiczną całoroczną kołdrę Cotton w poszyciu bawełnianym z wykończeniem Dryfix, antyalergiczną kołdrę Cotton Summernight, antyalergiczną kołdrę Paradies Crystal (kołdrę puchową najwyższej jakości), antyalergiczną kołdrę Paradies Diamond o naturalnym wypełnieniu (świeży polski biały puch gęsi 100%), kołdrę Paradies Moonline o naturalnym wypełnieniu (świeży polski biały puch gęsi 90%), kołdrę Paradies Seide Satin (100% satyny i bawełny), a także poduszki (poduszkę Paradies Cotton Plus, poduszkę Paradies Softy Contour, poduszkę Paradies Softy Tip.

Oferujemy produkty najwyższej jakości

W naszym asortymencie mamy wyłącznie najlepsze produkty, które spełniają wysokie standardy jakości. Użyte w nich materiały to przyjemna w dotyku bawełna. W sprzedaży mamy poduszki i kołdry z naturalnym i syntetycznym wypełnieniem, więc z oferty mogą skorzystać również alergicy. Asortyment marki Paradies jest przeznaczony dla wymagających klientów, którzy szukają trwałych i sprawdzonych pościeli. Są miękkie i puszyste, delikatnie otulając ciało podczas snu. Gwarantujemy, że każdy nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas coś dla siebie. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu i skorzystania z niej. Masz pytania? Zadzwoń!

Zamów już dziś produkty marki Paradies

Produkty Paradies, które można zamówić w naszym sklepie internetowym I Love Materace, są wykonane z higroskopijnych materiałów. Oznacza to, że dobrze pochłaniają wilgoć, gwarantując komfort wypoczynku. Nawet wtedy, gdy się spocisz, kołdra zatrzyma pot z dala od skóry, cały czas zapewniając Ci odpowiedni komfort termiczny. Zamów już dziś nowoczesną i higieniczną pościel od zaufanego producenta – marki Paradies.