Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Materac NPT

1579,00 2689,00 

Stelaż Normal 28 NV

259,00 459,00 

Stelaż Normal 28 SM

219,00 399,00 

Stelaż Standard 28 NV

299,00 479,00 

Stelaże rozmiar 80×200

Kiedy warto jest zastanowić się nad zakupem materaca posiadającego stelaż, np. w rozmiarze 80×200?

Na pewno w takiej sytuacji, gdy nie posiadasz w swoim mieszkaniu zbyt dużo miejsca na łóżko. Stelaż skonstruowany jest zwykle w taki sposób, że umożliwia montaż dodatkowych nóżek na wybranej przez użytkownika materaca wysokości. Materac na stelażu zapewnia taką sama wygodę, jak ten nie posiadający takiego elementu. Stelaże dzielimy na takie, których ustawienie można zmienić, jak i na te, w przypadku których jest to niemożliwe. Stelaż należący do tej drugiej grupy nazywamy prostym. W przypadku tych pozwalających na zmianę ich ułożenia można osiągnąć następujący efekt- jedna z części materaca zostanie podniesiona do góry zapewniając osobie odpoczywającej na nim większą wygodę. Stelaże w rozmiarze 80×200 wytwarzane są z drewna. Otacza je specjalnie do tego celu przygotowana folia. Dzięki nim materac ma zapewnioną lepszą wentylację. Jest to niezwykle ważne ze względów higienicznych.

W sklepie o nazwie I Love Materace znajdziesz szeroki wybór takich właśnie stelaży. Jeżeli nie jesteś pewien tego, czy dany model jest najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb, zapytaj o poradę konsultanta sklepu. Chętnie pomoże Ci on w dokonaniu najlepszego wyboru. Osoby, które zdecydują się na kupno stelaża bez możliwości zmiany jego ustawienia usłyszą zapewne od eksperta, że najlepszym do niego materacem będzie sprężynowy. Tym, którzy będą planowali zakup stelażu z możliwością regulacji ustawienia będzie zalecany zakup materaca piankowego. Oczywiście ostateczna decyzja należy zawsze do klienta.

Dokonałeś już zakupu i jesteś z niego zadowolony?

Okazało się, że stelaż mający rozmiar 80×200 to faktycznie była słuszna decyzja?

Dodaj pozytywną opinię na temat sklepu w internecie oraz poinformuj o jego istnieniu swoją rodzinę oraz znajomych. Oni również mogą zapewnić sobie znacznie wygodniejszy sen dzięki dokonanym tutaj zakupom. Zachęcamy klientów do odwiedzania strony internetowej sklepu w przyszłości, ponieważ oferta jest co pewien czas poszerzana o kolejne ciekawe produkty.