Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Aspre

3309,00 5989,00 

Bass

439,00 789,00 

Boogie

2241,75 3981,75 

Bora

3099,00 5499,00 

Breakdance

979,00 1649,00 

Breva

2989,00 5089,00 

Cha-Cha

1047,20 1831,20 

Conga

1703,20 3167,20 

Dance

1959,30 3457,30 

Dobranocka

319,00 399,00 

Hilding Anders to szwedzki koncern, który specjalizuje się w produkcji materacy od ponad 70 lat. W Polsce produkty Hilding pojawiły się dopiero w 2003 roku. Firma, w swojej ofercie posiada zarówno materace piankowe, jak też sprężynowe. Charakteryzują się eleganckim i oryginalnym designem, wskazującym na takie cechy jak: funkcjonalność, innowacyjność, ponadprzeciętność i komfort. Głównym ich celem jest dostarczenie wygody i dostosowanie do preferencji i indywidualnych potrzeb Klientów. Część z nich została wzbogacona o zaawansowane technologicznie wkłady piankowe.

W produktach Hilding zastosowane zostały innowacyjne rozwiązania wpływające na poprawę cyrkulacji powietrza oraz odpływ wilgoci. Firma oferuje materace sprężynowe, miękkie, twarde, dla dzieci i młodzieży. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć szeroki wachlarz materacy Hilding o różnym zastosowaniu i funkcjonalności. Oferujemy materace z systemem sprężyn kieszeniowych zapewniające dotąd niespotykany komfort i miękkość przy jednoczesnym progresywnym wsparciu całego ciała, materace dla dzieci i młodzieży stworzone z myślą o bezpieczeństwie dziecka i dbające o prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas snu oraz gwarantujące zdrowy odpoczynek, materace piankowe przeznaczone dla osób lubiących twarde podłoże dla snu, materace bonelowe z wkładem ze sprężyny bonelowej, materace lateksowe o właściwości dopasowania się do kształtu ciała i inne.

Z uwagi na potrzeby naszych klientów z ogromną starannością dobieramy modele najwyższej jakości. Po zakupieniu materaca należy pamiętać, że odzyskuje on swój pełny kształt i komfort po upływie kilkudziesięciu godzin, a także Twoje ciało potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do nowego podłoża. Na pewno każdy i każda z Was, niezależnie od wieku i stanu zdrowia znajdzie tu coś dla siebie.

Stelaże Hilding

Osoby mające do dyspozycji raczej skromne pod względem metrażowym mieszkanie, w którym nie ma zbyt wiele miejsca na duże łóżko, chętnie korzystają z możliwości, jakie daje stelaż do materaca. Dostępne są one w wielu różnych rozmiarach. Można zdecydować się także na 100×200. Przed podjęciem decyzji należy zastanowić się nad tym, jaki rozmiar będzie najlepszy biorąc pod uwagę Twoje potrzeby oraz rodzaj materaca, który posiadasz. Jest to istotna kwestia. Istnieją takie modele stelaży, których budowa nie pozwala na regulację ich ustawienia. W takim przypadku specjaliści zalecają używanie materaca sprężynowego. Zapewni on największy możliwy poziom wygody w takim przypadku. Można również kupić taki stelaż, którego ustawienie da się zmienić i dostosować je do indywidualnych upodobań. Najlepiej jest być wtedy posiadaczem materaca, który wypełniony jest specjalną pianką.

Warto również wspomnieć, że stelarze (także te mające rozmiar 100×200) wykonywane są z drewna. Listwy muszą być odpowiednio elastyczne, aby prawidłowo spełniały funkcję, do której pełnienia są przeznaczone. Sprawiają one również, że materac ma skuteczniejszą wentylację. Duży wybór stelaży znajdziesz na stronie internetowej jednego z najpopularniejszych w tej branży polskich sklepów- I Love Materace.

Wśród dostępnych rozmiarów jest również 100×200. Możesz zdecydować się na zakup modelu o prostej konstrukcji, jak i takiego, którego budowa jest nieco bardziej zaawansowana. Będziesz wtedy mógł eksperymentować z ustawieniami w taki sposób, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeżeli w Twojej głowie pojawiły się wątpliwości lub pytania dotyczące produktu, który planujesz zakupić, możesz zwrócić się o fachową poradę do konsultanta sklepu. Możesz do niego zadzwonić lub przesłać mu wiadomość wykorzystując umieszczony na stronie internetowej ilovematerace.pl formularz kontaktowy.

Zdecydowanie warto jest zasięgnąć opinii specjalisty przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Jesteś zadowolony z produktu, który tutaj nabyłeś?

Będzie miłym gestem z Twojej strony, jeżeli zostawisz na którejś z popularnych witryn pozytywną opinię na temat sklepu I Love Materace. W ten sposób skutecznie zachęcisz inne osoby do zainteresowania się jego ofertą.