Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Łóżko New Elegance Monaco

2 095,00 zł
Brutto

New Elegance Monaco

Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 6 do 8 tygodni
Rozmiar
Grupa cenowa tkanin

Nowoczesne, tapicerowane łóżko dwuosobowe. Idealne do sypialni zaaranżowanej w niemal dowolnym nurcie. Szczególną uwagę w modelu Monaco zwraca konstrukcja wezgłowia. Przedzielono ją na dwie części i obito taką samą tkaniną jak resztę łóżka. Jeśli poszukujesz ciekawych, niebanalnych rozwiązań do domu – ten mebel znakomicie się sprawdzi!

Wymiary i sposób montażu łóżka

Do wyboru jest wiele rodzajów tkanin i barw w czterech grupach cenowych. New Elegance Monaco występuje w trzech wersjach, jeśli chodzi o wymiary pasującego materaca:

  • 140 × 200 cm,
  • 160 × 200 cm,
  • 180 × 200 cm.

Powierzchnia ta znajdzie się powyżej 39 cm od podłogi (zależnie od wysokości materaca). Wysokość zagłówka to 105 cm. Długość wraz z wezgłowiem wynosi 233 cm. Łóżko może zostać wyposażone w pojemnik na pościel – wówczas do ceny bazowej doliczyć należy koszt stelaża.

Produkt przeznaczony jest do montażu we własnym zakresie. Przedstawiona oferta cenowa dotyczy samego łóżka New Elegance – bez materaca. Gwarancja na ten mebel to 2 lata. Umożliwiamy płatność ratalną – w kilku opcjach do wyboru.


W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Opis

Marka
New Elegance
Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 6 do 8 tygodni

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: