Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

LK196 DREWMAX

3 404,00 zł
Brutto

ŁÓŻKO BUKOWE DREWMAX MODEL LK196

Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 4 do 6 tygodni
Rozmiar
Wybarwienie drewna

Łóżko LK196  firmy Drewmax to nowoczesne łóżko o prostym kształcie ale posiadające masywne elementy ramy i ażurowe zagłowie. Krawędzie łóżka są ścięte pod kątem 45 stopni co znacznie podkreśla nowoczesny charakter łóżka i wyróżnia go  oferty. Cechą najbardziej charakterystyczną modelu LK196 jest wbudowany pojemnik na pościel i podnoszony stelaż w metalowej ramie. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie zwłaszcza w mniejszych sypialniach dodatkowej powierzchni magazynowej na przykład na kołdry czy poduszki.  Odpowiednie mocowania do łączenia poszczególnych części łóżka gwarantuje iż łóżko po wielu latach użytkowania pozostanie stabilne.

Łóżko LK196  można zamówić w wielu wybawieniach drewna bukowego co ma dzisiaj duże znaczenie pod kątem wybory łóżka i dopasowania go do wystroju sypialni. LK196  jest pojedynczym lub podwójnym łóżkiem i produkowane jest w  czterech dostępnych rozmiarach 120, 140, 160, 180 i 200x200 cm.

Producent oferuje kilka różnych wybarwień w standardowej cenie lub za niewielką dopłatą min.  buk naturalny, olcha, czereśnia , koniak, buk bielony, orzech, rustikal.

Producent zapewnia 2 lata gwarancji na produkt. Termin realizacji oraz szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się nami drogą mailową lub telefonicznie.

ŁÓŻKO DREWMAX LK 196 BUK NATURALNY

DREWMAX LK196

Opis

Marka
DrewMax
Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 4 do 6 tygodni

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: