Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

LK182 DREWMAX

1 188,00 zł
Brutto

ŁÓŻKO BUKOWE DREWMAX MODEL LK182

Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 4 do 6 tygodni
Rozmiar
Wybarwienie drewna

Model łóżka LK182 firmy Drewmax to połączenie elementów klasycznych łóżka drewnianego z nowoczesnym deisgnem. Prosta rama łóżka jest połączona  z lekko odchylonym do tyłu zagłowiem. Taka konstrukcja podnosi powoduje iż łóżko jest bardziej ciekawe. Dodatkowym atutem odchylonego zagłowia jest możliwość swobodnego oparcia się - idealne rozwiązanie dla osób które w łóżku lubią spędzić czas na siedząco. Odpowiednie mocowania do łączenia poszczególnych części łóżka gwarantuje iż łóżko po wielu latach użytkowania pozostanie stabilne.

Łóżko LK182  można zamówić w wielu wybawieniach drewna bukowego co ma dzisiaj duże znaczenie pod kątem wybory łóżka i dopasowania go do wystroju sypialni. LK182  jest pojedynczym  łóżkiem i produkowane jest w  dostępnych rozmiarach 80, 90, 100x200 cm.

Producent oferuje kilka różnych wybarwień w standardowej cenie lub za niewielką dopłatą min.  buk naturalny, olcha, czereśnia , koniak, buk bielony, orzech, rustikal.

Producent zapewnia 2 lata gwarancji na produkt. Termin realizacji oraz szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się nami drogą mailową lub telefonicznie.

ŁÓŻKO DREWMAX LK 182 BUK NATURALNY

DREWMAX LK182

Opis

Marka
DrewMax
Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 4 do 6 tygodni

Specyficzne kody

15 innych produktów w tej samej kategorii: