Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

LK111 DREWMAX

1 856,00 zł
Brutto

ŁÓŻKO BUKOWE DREWMAX MODEL LK111

Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 4 do 6 tygodni
Rozmiar
Wybarwienie drewna

Łóżko bukowe LK111  firmy Drewmax jest łóżkiem o lekkiej uniwersalnej konstrukcji. Prostota i funkcjonalność tego łóżka powoduje iż jest jednym z najczęściej zakupowanych modeli firmy Drewmax.Prosta rama idealne dobrane proporcje i kątowo ścięte krawędzie łóżka podkreślają nowoczesny design. 

Odpowiednie mocowania do łączenia poszczególnych części łóżka gwarantuje iż łóżko po wielu latach użytkowania pozostanie stabilne. Łóżko LK 111 można zamówić w wielu wybawieniach drewna bukowego co ma dzisiaj duże znaczenie pod kątem wybory łóżka i dopasowania go do wystroju sypialni. LK111 jest podwójnym łóżkiem i produkowane jet w dostępnych rozmiarach : 120,140,160,180x200 cm.

Producent oferuje kilka różnych wybarwień w standardowej cenie lub za niewielką dopłatą min.  buk naturalny, olcha, czereśnia , koniak, buk bielony, orzech, rustikal.

Producent zapewnia 2 lata gwarancji na produkt. Termin realizacji oraz szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się nami drogą mailową lub telefonicznie.

ŁÓŻKO DREWMAX LK 111 BUK NATURALNY

DREWMAX LK111

Opis

Marka
DrewMax
Gwarancja
2 lata
Dostępność
Dostępny od 4 do 6 tygodni

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: