Nowy produkt

Medical X static

2 640,00 zł

MATERAC MEDICAL X-STATIC

Nowoczesne technologie i materiały wprowadzają liczne korzystne zmiany w naszym życiu, dotyczy to również produkcji materacy. Materac Medical X-Static jest tego wynikiem, zastosowana pianka pamięci kształtu Viscofoam o gęstości 60 kg/m² idealnie układa się kształtu ciała niezależnie od pozycji w której śpimy jednocześnie bardzo precyzyjnie redukując ciśnienie i naciski materaca, usprawniając przepływ krwi. Stąd jest to materac mający zastosowanie w profilaktyce medycznej. Wycinana konturowo środkowa i dolna warstwa wykonana z pianki NewLattex jest znakomitym podłożem podpierającym kręgosłup i mięśnie. Jej sprężyste oddziaływanie podobnie jak lateks zapewnia efekt komfortu i ogranicza przewracanie się z boku na bok.

Obecność w tkaninie pokrowca z włókna węglowego Carbon X-System stwarza barierę przed smogiem elektromagnetycznym i ładunkami elektrostatycznymi, które dzisiaj atakują środowisko, w którym żyjemy. Zawdzięczamy to charakterystyce morfologicznej węglaDodatkowo dzięki zastosowaniu włókna carbonu znika efekt elektrostatyczny przez co tkanina nie przyciąga kurzu pozostając czystą i higieniczną. Obecność srebra w tkaninie stwarza praktyczną barierę przeciwko mikroorganizmom głównie bakteriom, roztoczom i grzybom, których działanie jest bardzo niekorzystne dla naszego zdrowia.

Materac Medical X-Static jest certyfikowanym produktem medycznym, poparty licznymi badaniami, gwarantującym użytkownikom zdrowy komfortowy sen. Zastosowanie odpowiednich materiałów w tym modelu może być znacznie pomocne w terapii antyodleżynowej.

 

Wysokość materaca 22 cm

Twardość materaca : 4 (skala 1-6)

 

Pokrowiec materaca :

Włókno węglowe/carbon , srebro, syntetyczne włókno antyalergiczne, poliester.

 

Rdzeń materaca :

Pianka Viscofoam gęstość 60 kg/m²- 7 cm, stabilność 2.0 KPA

Pianka Newlatex wysokoelastyczna gęstość 32 kg/m² - 8,5 cm , stabilność 3,6 KPA

Pianka Newlatex wysokoelastyczna gęstość 32 kg/m² - 6cm , stabilność 3,9 KPA

 

Gwarancja 10 lat na rdzeń materaca

Gwarancja 2 lata na pokrowiec materaca

Producent mollyflex
Twardość średnio-twardy
Grubość 22 cm
Gwarancja 10 lat

30 innych produktów w tej kategorii: