Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1 919,00 zł - 8 321,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Pokrowce

Pokrowce

Dostępność

Dostępność

Aktywne filtry

Materac hybrydowy sklep

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia, zapewniająca niezwykłą wszechstronność i wielofunkcyjność. Nazywane są często w połowie piankowymi, a w połowie sprężynowymi.
Zostały tak zaprojektowane, aby można je było kłaść bezpośrednio na podłodze lub umieścić na podstawie łóżka. Ten fakt sprawia, że sprawdzą się w codziennym życiu i użytkowaniu, oraz jako łóżko dla gości. Charakteryzują się jednolitą budową i przewiewnością. Materace hybrydowe to materace łączące w sobie najwyższej jakości pianki ze sprężynami najlepszej klasy. Ich charakterystycznymi elementami są również warstwy zastosowane w dużej ilości, a także wysokość ok. 30 cm. Przy doborze odpowiedniego dla nas materacu powinniśmy kierować się wygodą podczas leżenia. Ponadto ważną kwestią są materiały, z których materac został wykonany. Górne partie materaca hybrydowego zawierają warstwę pianki termoelastycznej, posiadającą różne właściwości. Pianka zapewnia najwyższy komfort, dostosowanie do kształtu ciała, a także zapewnia równomierne podparcie. Wszystko to wpływa na jakość naszego snu i sprawia, że budzimy się wypoczęci. W dolnej części materaca występują sprężyny kieszeniowe, które dostarczają ciału doskonałe podparcie. Ponadto redukują drgania spowodowane ruchami innej osoby, co sprawia, że gwałtowna zmiana pozycji drugiej osoby jest praktycznie nieodczuwalna. Materace hybrydowe są jednostronne, dzięki czemu nie musimy odwracać ich na drugą stronę. Zapewniają dużą elastyczność, co powoduje, że nie odkształcają się. Dodatkowym plusem materacy są usztywnione ich brzegi, które zabezpieczają przed upadkiem z łóżka. W ofercie naszego sklepu znajduje się cała gama różnych modeli materacy hybrydowych. Z uwagi na potrzeby naszych klientów z ogromną starannością dobieramy modele najwyższej jakości.  Na pewno każdy z Was, niezależnie od wieku i stanu zdrowia znajdzie tu coś dla siebie.

Materac Reedsworth Serta | Materac PennyField Serta | Materac Vibrancy Serta | Materac Pro Energy Serta | Materac Sealy Hybrid Style | Materac Sealy Hybrid Classic | Materac Tempur Hybrid Elite | Materac Tempur Hybrid Luxe CoolTouchMaterace hybrydowe