Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktywne filtry

Materac hybrydowy sklep

Materace hybrydowe to innowacyjna technologia, zapewniająca niezwykłą wszechstronność i wielofunkcyjność. Nazywane są często w połowie piankowymi, a w połowie sprężynowymi.
Zostały tak zaprojektowane, aby można je było kłaść bezpośrednio na podłodze lub umieścić na podstawie łóżka. Ten fakt sprawia, że sprawdzą się w codziennym życiu i użytkowaniu, oraz jako łóżko dla gości. Charakteryzują się jednolitą budową i przewiewnością. Materace hybrydowe to materace łączące w sobie najwyższej jakości pianki ze sprężynami najlepszej klasy. Ich charakterystycznymi elementami są również warstwy zastosowane w dużej ilości, a także wysokość ok. 30 cm. Przy doborze odpowiedniego dla nas materacu powinniśmy kierować się wygodą podczas leżenia. Ponadto ważną kwestią są materiały, z których materac został wykonany. Górne partie materaca hybrydowego zawierają warstwę pianki termoelastycznej, posiadającą różne właściwości. Pianka zapewnia najwyższy komfort, dostosowanie do kształtu ciała, a także zapewnia równomierne podparcie. Wszystko to wpływa na jakość naszego snu i sprawia, że budzimy się wypoczęci. W dolnej części materaca występują sprężyny kieszeniowe, które dostarczają ciału doskonałe podparcie. Ponadto redukują drgania spowodowane ruchami innej osoby, co sprawia, że gwałtowna zmiana pozycji drugiej osoby jest praktycznie nieodczuwalna. Materace hybrydowe są jednostronne, dzięki czemu nie musimy odwracać ich na drugą stronę. Zapewniają dużą elastyczność, co powoduje, że nie odkształcają się. Dodatkowym plusem materacy są usztywnione ich brzegi, które zabezpieczają przed upadkiem z łóżka. W ofercie naszego sklepu znajduje się cała gama różnych modeli materacy hybrydowych. Z uwagi na potrzeby naszych klientów z ogromną starannością dobieramy modele najwyższej jakości.  Na pewno każdy z Was, niezależnie od wieku i stanu zdrowia znajdzie tu coś dla siebie.

Materac Reedsworth Serta | Materac PennyField Serta | Materac Vibrancy Serta | Materac Pro Energy Serta | Materac Sealy Hybrid Style | Materac Sealy Hybrid Classic | Materac Tempur Hybrid Elite | Materac Tempur Hybrid Luxe CoolTouch

Materace hybrydowe co warto wiedzieć o nich?

Ponad połowa Polaków cierpi na zaburzenia snu. W zdecydowanej mierze przywiązani są oni do tradycyjnych materaców i nie szukają dla nich alternatywy. Wynika to z tego, że nie mają świadomości, iż materac ma  ogromny wpływ na jakość ich odpoczynku.  Przyczyn swoich problemów szukają jedynie w nieodpowiedniej diecie, czy też stresującym stylu życia. W rzeczywistości źle dobrany materac może stanowić jedną z podstawowych przyczyn niewysypiania się, a także kłopotów ze zdrowiem, tj. chroniczny ból kręgosłupa, nawracające migreny, problemy z krążeniem, uczucie łamania w kościach, wady postawy, zaburzenia oddychania i wiele innych. Żeby poprawić jakość snu, a tym samym wpłynąć na stan zdrowia, warto zainwestować w wysokiej jakości, komfortowy i zdrowy materac, który idealnie dostosuje się do struktury ciała. Jednymi z najlepszych i najzdrowszych materaców są materace hybrydowe. Stanowią one jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie produkcji materaców! Dlaczego są tak skuteczne i doskonałe? Przede wszystkim z tego względu, że łączą w sobie cechy i zalety materaców sprężynowych i materaców piankowych. W ich górnej części znajduje się warstwa pianki termoelastycznej, która zawiera różne właściwości w zależności od danego modelu materaca. Dzięki piance możesz liczyć na wysoki poziom wygody, wręcz idealne dopasowanie materaca do ciała i równomierne podparcie w każdym jego miejscu. Ogromną zaletą materaców hybrydowych jest ich elastyczność, świetne dostosowanie się do ciała, ograniczona redukcja drgań podczas zmiany pozycji snu przez drugą osobę. Niektóre z modeli mają dodatkowe podparcie w wewnętrznej części materaca i usztywnione brzegi, które zabezpieczają przed upadkiem z łóżka. Dodatkowo mimo wysokiego poziomu elastyczności, nie ulegają odkształceniom. 

Materace hybrydowe