Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Produkty marki Sealy

Sealy to amerykańska marka, która słynie z produkcji wysokiej jakości materaców i łóżek. Tempur-Pedic, który jest światowym liderem w tej dziedzinie, w 2012 roku przejął firmę Sealy. Doprowadziło to do stworzenia największego przedsiębiorstwa na świecie, zajmującego się produkcją materacy. Aktualnie Sealy jest głównym producentem łóżek i materaców w USA. Główne kolekcje Sealy to: Sealy Hybrid Classic, Sealy Hybrid Style, Sealy kolekcja Posturepedic.

Materace piankowe Sealy Hybrid Style

Nowe materace hybrydowe Sealy Hybrid to połączenie dwóch najlepszych technologii spania – chłodzącego komfortu pianki żelowej z pamięcią. Materace te posiadają głębokie podparcie sprężyn pod spodem, łączą w sobie cechy materaców sprężynowych i piankowych. Pianka żelowa z pamięcią OptiCoolTM to zaawansowany materiał z pamięcią, która pozwala na efektywne usunięcie nadmiaru ciepła. Gel CoreSupport Center TM to środkowa część materaca, która została skonstruowana w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe podparcie dla najcięższych partii naszego ciała i zwiększyć trwałość materaca. ForeverFlexTM to zupełnie nowy materiał o atrakcyjnej i nowoczesnej stylizacji, który wyróżnia się najwyższą w swojej klasie elastycznością, co wpływa na doskonałe dopasowanie się do ciała. ApexTM HS Coils to sprężyny kieszeniowe gwarantujące elastyczne podparcie i ograniczające przenoszenie drgań, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania dla całej rodziny. SolidEdgeTM HD System to system wzmacniający krawędzie materaca, pozwalający wygodniej na nim siedzieć, a jednocześnie umożliwiający wygodne i swobodne rozciągnięcie się na łóżku. Są to najważniejsze cechy i zalety materaców hybrydowych Sealy dostępnych w naszym sklepie. Nasz sklep ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy kilka modeli materaców popularnej amerykańskiej marki, aby każda i każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie.