Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Produkty marki Serta

Amerykańskie materace Serta zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu snu. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji struktura materacy została opracowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom najwyższy komfort podczas snu. Serta jako pierwsza wprowadziła komfortowy materac na świat w 1931 roku. To wiodąca marka na całym świecie i najważniejszy producent materacy w Stanach Zjednoczonych. Serta jest również kluczowym dostawcą materacy dla branży hotelarskiej. Ponadto oddziały Serta są rozmieszczone na całym świecie w ponad 150 krajach. Na polskim rynku można znaleźć komfortowe materace z serii Perfect Sleeper, która składa się z czterech innowacyjnych modeli:

Maja one za zadanie wyeliminowanie 5 najczęściej występujących problemów ze snem. Charakteryzują się:

  • redukcją drgań związanych z przewracaniem się z boku na bok,
  • zapewnieniem właściwego podparcia plecom i kręgosłupowi,
  • regulacją temperatury ciała podczas snu,
  • zmniejszeniem zakłócenia snu spowodowanego ruchami śpiącego partnera,
  • zapobieganiem odkształcenia na powierzchni i brzegach materaca

W ofercie naszego sklepu znajdziecie materace renomowanej marki Serta. Posiadamy profesjonalne modele takie jak: Penny Field Serta, Pro Energy Serta, Reedsworth Serta oraz Vibrancy Serta. Wszystkie te materace wpływają pozytywnie na nasze zdrowie – poprawiają krążenie krwi, ograniczają uczucie drętwienia kończyn i zmniejszają potrzebę zmiany pozycji podczas snu. Nasz sklep z materacami ceni różnorodność, dlatego w jednym miejscu skupiliśmy całą gamę różnych materaców, aby każda i każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie.