Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Materac żelowy

Aktywne filtry

W sklepie I Love Materace przygotowaliśmy szeroki wybór wygodnego wyposażenia do łóżek, w tym nowoczesne materace żelowe. To bardzo często stosowane określenie na materace pianowe, które w swoim składzie mają warstwy ze specjalnymi żelowymi mikrokapsułkami. Nie jest to błędne nazewnictwo, ale z pewnością odbiega od wyobrażeń niektórych osób o takim rodzaju materaca. To nowoczesne rozwiązanie, które wykorzystuje zaawansowane technologie, umożliwiające produkcję piany z żelowymi mikrokapsułkami. Tego rodzaju materace żelowe są przeznaczone w szczególności dla osób, które szukają komfortu, zdrowego snu oraz wysokiego poziomu higieny. Bardzo często materace żelowe okazują się jednymi z najwygodniejszych modeli w ofercie danego producenta. 

Zalety wysokiej jakości, nowoczesnych żelowych materacy do łóżka

W przypadku materacy żelowych często spotykane są specjalne pokrowce, w których umieszcza się właśnie specjalne pianki z żelowymi mikrokapsułkami. Dzięki temu zapewniają komfortowy sen, punktowe rozłożenie nacisku oraz lepszy efekt regulacji temperatury w trakcie snu. Wspomniane pokrowce bardzo często również dbają o higienę snu i inne aspekty komfortowego wypoczynku. Niejednokrotnie tkanina pokrowca impregnowana jest srebrem oraz włóknem węglowym. Rolą srebra jest tworzenie ochronnej warstwy przed bakteriami, grzybami i roztoczami, a włókno węglowe odpowiada za eliminację ładunków elektrostatycznych zarówno z powierzchni pościeli, materaca, jak i ciała. Żelowe wypełnienie gwarantuje zatem zdrowy sen, dzięki czemu każdego dnia można się budzić wypoczętym.

Nowoczesne i funkcjonalne materace żelowe – najlepszy wybór dla zdrowia

Dostępny w naszym sklepie internetowym materac żelowy można zamówić w różnych rozmiarach. Dzięki temu bez trudu dopasuje się jego wymiary m.in. do łóżka:

  • jednoosobowego,

  • niewielkiego dwuosobowego,

  • dużego małżeńskiego.

Każdy klient może dobrać u nas model do swoich indywidualnych potrzeb. Mamy nawet produkty polecane w terapii antyodleżynowej. Dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając odpowiedni nacisk na skórę. Z uwagi na te właściwości pomagają w utrzymaniu prawidłowego ukrwienia, zapobiegając martwicy tkanek. Jednak niezależnie od wyboru, zawsze można mieć pewność zakupu bardzo wygodnego materaca. Żelowe mikrokapsułki zwiększają komfort jego użytkowania.